(093) 763-23-52 | (066) 347-97-05 | (067) 901-06-30
Правила та вартість
Залишити онлайн заявку
Раз в тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Правила запису і вартість навчання

Центр «Laboratorio Italiano» в Києві проводить курси італійської мови (базові та інтенсивні курси, спеціалізовані та індивідуальні програми) з використанням комунікативної методики, гарантуючи належний рівень викладання.

 

Запис на курси:

 

  • Періоди запису на курси організовуються постійно протягом року, який складається з 3х триместрів: вересень-грудень, січень-квітень, травень-серпень. Записатися можна, попередньо зателефонувавши за номерами, зазначеними на сайті, або заповнивши он-лайн заявку на навчання. Для того, щоб забезпечити початок навчання у встановлені терміни, необхідно найближчим часом забронювати місце в групі, передплативши курс навчання - повністю або частково (передоплата 20% від вартості обраного курсу).
 
  • За бажання Слухач має право вносити оплату за навчання частинами або окремо за кожне заняття наперед. Вартість у такому випадку перераховується з розрахунку 200 гривень за урок.

 

  • Оплату можна здійснити готівкою в адміністрації школи, з обов'язковим наданням платіжної квитанції слухачеві, а також за безготівковим розрахунком, зробивши запит по телефону або через онлайн-заявку, на отримання рахунку-фактури електронною поштою; рахунок можна оплачувати в касі відділення будь-якого банку або через розрахунковий рахунок юридичної особи.

 

  • Слухачі італійської мови зараховуються до групи відповідно до свого рівня володіння мовою, який визначається за результатами тестування під час запису.

 

  • Оплата за кожен модуль навчання на курсах здійснюється готівкою в гривнях під час запису. Вартість навчальних посібників НЕ входить до суму оплати за навчання, за винятком періодів проведення спеціальних акцій.

  • Якщо слухач не може відвідувати курси з особистих причин, оплата за навчання не відшкодовується.

  • Кількість слухачів у дорослій групі варіюється від 3 до 8 осіб: 3-4 людини - мінігрупи, від 5 до 8 чоловік - стандартні групи. Мінігрупи, дотримуючись напівіндивідуального режиму навчання, мають також можливість за бажанням змінювати програму курсу.

Заняття, які припадають на святкові дні, переносяться на іншу дату.

 

  • У разі відсутності викладача і неможливості його замінити, заняття переносяться на інший день, і НЕ втрачається. Про це слухачам курсу буде повідомлено електронною поштою або в телефонному режимі.

 

  • В кінці кожного семестру проводиться загальне тестування. Щоб перейти на наступний модуль, слухач повинен отримати прохідний бал під час загального тестування, який становить мінімум 65/100 балів.

 

Вартість від 8 лютого 2018


NB!
Для студентів, що записалися заздалегідь, передбачені навчальні матеріали в подарунок!