viber | whatsapp | telegram | тел. (067) 90 10 630
Культурний туризм

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Культурний туризм

Італія пропонує повне занурення у характерному італійському оточенні, як у сільських місцинах, так і в дивовижних мистецьких осередках, де можна насолодитися неповторними ландшафтами, смачними традиційними стравами і неймовірними шедеврами мистецтва, прихованими у стародавніх замках і сучасних музеях.

 

Територія настільки багата і насичена проявами мистецтва і культури, що майже будь-яке місце знаходиться під рукою, і на щляху найважливіших туристичних напрямків, таких як Рим, Флоренція, Венеція, Піза і Палермо.

 

Окрім основних туристичних цілей, італійська провінція пропонує широкі можливості відчути життя традицій і першовитоків італійської культури через чудові смаки і аромати, які створюють славу Італії в  усьому світі.

 

Подорожі регіональними маршрутами дозволяють розкрити секрети духовного життя Італії, побувати в маленьких містах, селищах і менш відомих місцях, щоб відпочити в самому серці італійської культури і в той же час поблизу найжвавіших культурно-історичних центрів.

 

Культурний центр Laboratorio Italiano, з метою наступні можливості, які за бажанням можна варіювати:

 

1) Культурні муршрути (ознайомлення з місцевістю з точки зору справжнього мандрівника і задля духовного збагачення)
а) Перебування в традиційних місцях окремих регіонів (знайомство з архітектурою, пейзажами, археологією і природними заповідниками, з відвідуванням міст, морських і гірських селищ);
б) Спілкування і взаємообмін з корінним населенням (знайомство з традиціями, менталітетом і бачення світу місцевих мешканців);
в) Цінності традиційної кухні (розкриття секретів древніх рецептів місцевої кухні, мистецтва консервування місцевих продуктів, найкращого поєднання вин і страв);
г) Проживання в унікальних сільських місцевостях – екотуризмах і туристичних селищах в природних морських і гірських заповідниках)
 
2) Галузеві стажування і освітні поїздки закордон
а) Розвиток іноземного мовлення (уроки і практика рівнів A2-C2)
б) Країнознавство Італії (вивчення історії, літературної культури, традицій, місцевої природної флори і фауни);
в) Виногастрономія (знайомство з ремеслом виноробства, поєднанням вин і страв, консервуванням харчових продуктів, традиційними рецептами кухні за допомогою практики);
г) Мистецтво (уроки живопису, кераміки, скульптури в місцевих ремісничих майстернях);
д) Кіно (відеодемонстрації і аналіз історії та художньо-культурного змісту);

 

Різниця пропозицій Laboratorio Italiano від простих турагенств полягає в тому, щоб не просто показати відомі міста Італії, а й познайомити з маловідомими територіями глибинки, які, як захована частина айсберга, і складають корінну культуру місцевого населення.

 

Щоб уникнути ризику витратити даремно гроші і не побачити найцікавіші місця, ми пропонуємо помандрувати незвіданими захоплюючими місцями Італії, поєднавши це за бажанням з мовленнєвою практикою.

 

Пакети культурно-освітніх поїздок організовані культурним центром Laboratorio Italiano спільно з італійською асоціацією Promande.