(093) 763-23-52 | (066) 347-97-05 | (067) 901-06-30
Викладачі
Залишити онлайн заявку
Раз в тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Викладачі італійської мови

 

Викладання італійської мови - це дуже відповідальне завдання, і успішне досягнення дидактичних цілей залежить головним чином від викладача італійської. Мова тут не тільки про рівень вчителя як лінгвіста і відповідних знаннях, а перш за все про те, що виділяє цю людину як педагога - тобто фахівця, який не стільки знає, а скільки здатний донести певне знання до слухача, допомогти йому засвоїти його і навчити «відтворювати» це знання самостійно .
 
Тут навіть не завжди мова йде про досвід роботи як роки практики, а скоріше про досвідченість викладача італійської мови і його здатність почути студента і адаптувати метод в залежності від його цілей і потреб, а ця здатність не завжди залежить від років практики.
 
Індивідуальний підхід, здатність визначити і слідувати потребам студента, бути відкритим і підібрати потрібний ритм, вміння зацікавити темою, допомогти і направити, а не нав'язувати свої правила - це і є те, що виділяє педагога з рядових учителів.

 

Викладачі італійської мови «Laboratorio Italiano»
 

На курсах італійської мови "Laboratorio Italiano" всі викладачі не лише мають сертифікацію володіння італійською мовою на рівні носія, а й роки викладання за спиною, і що найголовніше - досвідченість в організації навчального процесу і вміння працювати зі студентами; також наші викладачі тісно співпрацюють з представниками італійської культури, регулярно їздять до Італії на різного роду стажування і просто на відпочинок, і можуть поділитися не тільки лінгвістичними знаннями, але і знаннями культурної сфери Італії, можуть познайомити з традиціями, поділитися власними спостереженнями і пояснити деякі особливості ментальності італійців.

 

Вся дидактична робота школи ґрунтується на принципі створення позитивної атмосфери і явища «eustress» на уроках, іншими словами позитивного стресу, який допомагає засвоювати і надійно закріплювати в пам'яті нову інформацію. Навчання побудовано не на «холостому вичитуванні» годин, а на пошуку оптимального способу донести інформацію слухачеві, розтлумачити її і навчити студента відтворювати її у мовленні.

 

З урахуванням основної комунікативної методики викладання в "Laboratorio Italiano" і адаптивного підходу до слухачів навчального центру викладачі можуть гарантувати результат студентам, особливо якщо вони намагаються більш менш регулярно виконувати домашні завдання, або хоча б повторювати і освіжати вдома всі отримані в класному режимі знання.

 

Викладачі нашого центру між собою спілкуються в основному італійською мовою, для студентів можуть бути педагогом, коуч-консультантом, психологом і просто другом, який порадить і підтримує у спільній справі з оволодіння італійською мовою і пізнання італійської культури.

 

 

Міла, 30 років, педагогічний керівник центру

Міла, 30 років, педагогічний керівник центру

Весела і сповнена ентузіазму. Як справжній педагог, вмотивує студента, і змусить взятися «за голову». Жодних примусів, лише мотивація і трохи іронії для стимулу: на уроках у студентів викликає здорову конкуренцію і бажання говорити лише італійською. Принцип викладання: навчання в задоволення, любить  експериментувати з методиками і вважає, що навчити можна кожного – головне знайти підхід до студента. Має диплом магістра КНУ ім. Тараса Шевченка і диплом ІІ ступеню університету для іноземців у м. С’єна (сертифікація CILS).

 

 

Сімоне, 45 років, викладач центру і носій мови

Сімоне, 45 років, викладач центру і носій мови

Хоч і не все життя займався викладанням італійської, на сьогодні через свої професійні досягнення став настільки запитуваним педагогом, що уже більше 2 років «відбивається» від усіх охочих студентів. Не подумайте: він щасливо одружений і безмежно закоханий у свою дружину-українку; але черга студентів до нього не зменшується. Він завжди в курсі останніх культурних, політичних і соціальних новин Італії, і окрім чудової розмовної практики і докладного пояснення всіх нюансів італійської граматики завжди порадить, куди з’їздити і що унікального подивитися в Італії (приховані пам’ятки архітектури, мальовничі агротуризми і неповторні заповідники - жодних «заїжджених» місць).

 

  

Франческа, 28 років, викладач центру і носій мовиФранческа, 28 років, викладач центру і носій мови

Чарівна, стримана і загадкова – майже атипова італійка. Досконало володіє не лише італійською мовою, але й російською. Прочитала Булгакова в оригіналі, і навіть написала про його життя і творчість дисертацію (так-так, ви правильно зрозуміли!). Спілкуватися з нею, як з носієм мови – одне задоволення, бо вона зрозуміє і зможе пояснити матеріал навіть новачкам. Окрім викладацької практики співпрацює з гуманітарною асоціацією допомоги дітям.

 

Анна, 38 років, викладач центру


Анна, 38 років, викладач центру

Коли вона говорить італійською – її не відрізнити від італійки, коли англійською – б’єшся об заклад, що вона з Великобританії. Може пояснити граматичні теми так дохідливо, що будете знати після цього одразу і англійську, і італійську мови. Роки практики і досконалого володіння мовами дозволяють їй викладати італійську мову англомовним громадянам і навіть англійську мову італійцям J Має університетський диплом з англійської мови, однак коли італійська стала її пристрастю, вивчила і пройшла сертифікацію PLIDA з володіння італійською мовою.