viber | whatsapp | telegram | тел. (067) 90 10 630
Викладання

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Викладання італійської мови


Центр «Laboratorio Italiano» проводить курси італійської мови (стандартні та інтенсивні, спеціалізовані та індивідуальні програми) за методом повного або приватного занурення учня у мовне середовище та з використанням комунікативної методики. Таким чином, студенту прищеплюється розмовна навичка з перших уроків, що допомагає подолати психологічний лігвістичний бар'єр при спілкуванні.


Викладання італійської мови - це дуже відповідальне завдання, і успішне досягнення дидактичних цілей залежить головним чином від викладача італійської. Мова тут не тільки про рівень вчителя як лінгвіста і відповідних знаннях, а перш за все про те, що виділяє цю людину як педагога - тобто фахівця, який не стільки знає, а скільки здатний донести певне знання до слухача, допомогти йому засвоїти його і навчити «відтворювати» це знання самостійно .
 
Тут навіть не завжди мова йде про досвід роботи як роки практики, а скоріше про досвідченість викладача італійської мови і його здатність почути студента і адаптувати метод в залежності від його цілей і потреб, а ця здатність не завжди залежить від років практики.
 
Індивідуальний підхід, здатність визначити і слідувати потребам студента, бути відкритим і підібрати потрібний ритм, вміння зацікавити темою, допомогти і направити, а не нав'язувати свої правила - це найважливі навички справжнього педагога.

 

Викладання італійської мови «Laboratorio Italiano»
 

На курсах італійської мови "Laboratorio Italiano"  дидактична робота ґрунтується на принципі створення позитивної атмосфери і явища «eustress» на уроках, іншими словами позитивного стресу, який допомагає засвоювати і надійно закріплювати в пам'яті нову інформацію. Навчання побудовано не на «холостому вичитуванні» годин, а на пошуку оптимального способу донести інформацію слухачеві, розтлумачити її і навчити студента відтворювати її у мовленні.

 

З урахуванням основної комунікативної методики викладання в "Laboratorio Italiano" і адаптивного підходу до слухачів навчального центру школа забезпечує високий результат студентам, особливо коли вони намагаються більш менш регулярно виконувати домашні завдання, або хоча б повторювати і освіжати вдома всі отримані в класному режимі знання.

 

 

Дистанційне навчання

 

У сучасному світі, завдяки розвитку технологій та новій якості протоколів зв'язку, онлайн-навчання набирає все більше обертів, маючи низку переваг, порівняно з очними курсами:

- участь в уроці за допомогою будь-якого доступного гаджета (телефону, планшета або комп'ютера) з будь-якої точки світу, де є дротовий інтернет або 4G зв'язок;
- у разі пропуску уроку, можливість переглянути його в записі після заняття у будь-який зручний час;
- постійний зворотний зв'язок з педагогічним координатором та перевірка домашніх завдань;
- при підключенні з гаджета з маленьким екраном можливість працювати за електронними матеріалами (друкувати їх самостійно або отримати поштою);
- економія часу на дорозі та пробках;
- абсолютний спокій та повна свобода, без прив'язки до місця і тривоги відстати від програми або щось пропустити!