(093) 763-23-52 | (066) 347-97-05 | (067) 901-06-30
Викладання
Залишити онлайн заявку
Раз в тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Викладання італійської мови

 

Викладання італійської мови - це дуже відповідальне завдання, і успішне досягнення дидактичних цілей залежить головним чином від викладача італійської. Мова тут не тільки про рівень вчителя як лінгвіста і відповідних знаннях, а перш за все про те, що виділяє цю людину як педагога - тобто фахівця, який не стільки знає, а скільки здатний донести певне знання до слухача, допомогти йому засвоїти його і навчити «відтворювати» це знання самостійно .
 
Тут навіть не завжди мова йде про досвід роботи як роки практики, а скоріше про досвідченість викладача італійської мови і його здатність почути студента і адаптувати метод в залежності від його цілей і потреб, а ця здатність не завжди залежить від років практики.
 
Індивідуальний підхід, здатність визначити і слідувати потребам студента, бути відкритим і підібрати потрібний ритм, вміння зацікавити темою, допомогти і направити, а не нав'язувати свої правила - це найважливі навички справжнього педагога.

 

Викладання італійської мови «Laboratorio Italiano»
 

На курсах італійської мови "Laboratorio Italiano"  дидактична робота ґрунтується на принципі створення позитивної атмосфери і явища «eustress» на уроках, іншими словами позитивного стресу, який допомагає засвоювати і надійно закріплювати в пам'яті нову інформацію. Навчання побудовано не на «холостому вичитуванні» годин, а на пошуку оптимального способу донести інформацію слухачеві, розтлумачити її і навчити студента відтворювати її у мовленні.

 

З урахуванням основної комунікативної методики викладання в "Laboratorio Italiano" і адаптивного підходу до слухачів навчального центру школа забезпечує високий результат студентам, особливо коли вони намагаються більш менш регулярно виконувати домашні завдання, або хоча б повторювати і освіжати вдома всі отримані в класному режимі знання.