(093) 763-23-52 | (066) 347-97-05 | (067) 901-06-30
Типи курсів та програми
Залишити онлайн заявку
Раз в тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Італійська мова для дітей та підлітків

італійський для дітейКоли мова йде про викладання дітям і підліткам, до гри вступають інакші методи і підходи від тих, що зазвичай застосовуються в освіті для дорослих.

На відміну від дорослих, дітей дуже складно мотивувати, аргументуючи необхідністю в роботі, навчанні або досягненнями успіху в житті. Діти потребують постійного підживлення інтересу й ігрової форми навчання, замість жорсткої раціоналізації чи примусу.

 

Сьогодні образ суворої радянської вчительки з довгою лінійкою в руках уже давно в минулому. На зміну йому прийшли дієві методики, здатні не тільки утримати увагу дитини чи підлітка, але і викликати у нього бажання пізнавати, тренуватися і вдосконалюватися навіть на терені такої мало необхідної у побуті «науки» для людської і, особливо, дитячої підсвідомості, як іноземна мова.

 

Навчальний центр «Laboratorio Italiano» з урахуванням потреб дитячої психології розробив курси з вивчення італійської мови для дітей (10-13 років) і підлітків (14-16 років): викладачі центру продумали програму таким чином, щоб зацікавити юних слухачів італійською мовою і культурою, обговорюючи важливі для них теми і вивчаючи мову у цікавій напівігровий формі.

 

Обов'язковими пунктами програми італійського для дітей є:

 

  • Розуміння і відтворення італійських діалогів і текстів, пов'язаних з інтересами підлітків (такі, як музика, сучасні технології, інтернет і соцмережі, спорт, живопис тощо).
  • Обговорення теми вільного часу і особистих інтересів сучасних дітей і підлітків, а також в порівнянні їх з італійськими ровесниками (загальні риси і відмінності).
  • Граматичний мінімум, піднесений в доступній і напівігровий формі, для забезпечення коректності мовлення і можливості подальшого вдосконалення.