viber | whatsapp | telegram | тел. (067) 90 10 630
Типи курсів та програми

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Спеціалізовані курси

Спеціалізовані курси в першу чергу призначені для тих, хто хоче поглибити свої знання, й урізноманітнити підхід до навчання.

 

Замість стандартного курсу можливо вибрати спеціалізований, тобто з поглибленим вивченням лінгвістичної специфіки певної професійної сфери. Такі курси окрім граматики та спеціалізованої лексики, охоплюють також знайомство з культурними, соціальними та професійними реаліями даної сфери.

 

Спеціалізовані курси італійської

 

Ви можете обирати серед наступних курсів:

 

Бізнес-курс італійської мови. 

Похожее изображение

Щоб працювати зі знанням справи, і брати гору на переговорах, потрібно інвестувати у свою освіту і ерудицію.
Успіх у справах залежить як від правильної соціокультурної поведінки, так і від використання галузевих лінгвістичних знань. На бізнес-курсі ми навчимо Вас ділового мовлення та бізнес-етикету Італії, які дозволять Вам поводитися впевнено у спілкуванні і досягти успіху в робочих стосунках.
Курс містить робочі теми, присвячені знайомству з ментальністю і, відповідно, культурою ведення бізнесу різних регіонів Італії, і передбачає вивчення бізнес-жаргону, характерних граматичних конструкцій, а також написання ділової кореспонденції.

Мінімальний рівень - А2.

 

Італійська для економістів і банкірів: курс розроблений для студентів економічних спеціальностей, а також для всіх тих, кому потрібні фонові знання підприємницької, банківської та комерційної "культури" Італії, а також знання економічної термінології в цілому. Кожна нова тема курсу присвячена одній економічній сфері (компанія, контракти, банки, види інвестицій, бізнес план, маркетинг, глобалізація та ін). Простий, але цікаво викладений, пізнавальний матеріал, вправи на закріплення лексики і загальне розуміння економічного контексту, також надається глосарій. Мінімальний рівень B1.

 

Курси юридичної італійської мови: ознайомлення з юридичною термінологією, отримання уявлення про італійське і римське право, європейські та італійські установи. Ознайомлення з різними монографіями з міжнародних відносин. Мінімальний рівень B1.

 

Італійська мова для лікарів і медсестер: вивчення профільної мови медицини. Пропонується з рівня В1, а також з нуля.

 

Література і країнознавство: ознайомлення з різними реаліями італійської культури через кінематографічні твори, всесвітньо відомі шедеври італійської класичної музики і опери, знайомство з визначними персонажами італійської історії та літератури, сучасні ЗМІ, італійські пісні, радіо- і телепередачі. Мінімальний рівень B1.
 
Мистецтво в Італії і його мова: пізнання найвідомішої в світі романтичної культури, знайомство з незабутніми творами мистецтва і їх авторами, вивчення профільного мови паралельно з традиціями архітектури, живопису, моди і дизайну. Мінімальний рівень B1.
 
Курси італійської виногастрономії:  курс з вивчення природних і культурних аспектів їжі, вина Італії, поширення культури «Slowfood", знайомство з винними і гастрономічними традиціями і освоєння профільної мови. Для бажаючих дивувати свою сім'ю кулінарними шедеврами, поєднуючи із задоволенням вивчати італійську мову, і для тих, кому потрібна профільна мовна база для вивчення італійської кухні безпосередньо в Італії. Мінімальний рівень B1.
 
Італійська мова в руслі туризму: курс розроблений для тих, хто працює у туристичній справі і бажає першочергово набути навичок повсякденного спілкування, необхідних під час подорожування Італією. Охоплює різні аспекти туризму: від спілкування у готелі/ресторані, до активних подорожей, а також ділового спілкування з клієнтами. Курс пропонується також з нуля.
 
Італійська мова засобами кіно: курс базується на принципі використання дидактичних матеріалів з кіно. Розглядається історія італійської кіноіндустрії, аналізуються особливості мови в італійських кінострічках; практична робота із засвоєння лексики відбувається на основі перегляду та аналізу фільмів.

 

Курс дуже захопливий, тому що ознайомлює з улюбленою нами класикою і сучасним італійським кіно, також цікавим є вивчення вербальних і невербальних кодів культурних моделей (аналіз кадрів і діалогів), і застосування їх у мовленні після детального лінгвістичного аналізу. Вивчення італійської мови через перегляд фільмів і пов'язані з ними вправи допомагає не тільки зрозуміти, а й легко інтегрувати мову фільмів у власне усне мовлення. Мінімальний освоєний рівень італійської мови студента - А1.