(093) 763-23-52 | (066) 347-97-05 | (067) 901-06-30
Типи курсів та програми
Залишити онлайн заявку
Раз в тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Інтенсивний курс

Супер-інтенсивний і альтернативний курси вивчення італійської мови проходять з інтенсивністю 4 рази на тиждень по 2 години, і являють собою найоптимальнішу програму навчання для тих, хто має мало часу для позашкільної практики, але потребує максимальної інтенсивності і результативності під час прискореного навчання (щоб підтримувати «в тонусі» отримані мовні навички, не забуваючи до наступного уроку, а також мати можливість повноцінно працювати на уроці, навіть не виконуючи домашні завдання).

 

Інтенсивні курси італійської мови

 

Нашим центром розроблена спеціальна альтернативна програма для тих, хто хоче виграти час і отримати хороший результат.
Прискорена програма зазвичай триває 1 місяць, для більшої ефективності навчання проходить суворо в маленьких групах - до 5 осіб.


IMG E2545 smallСенс альтернативного курсу полягає в тому, щоб доносити матеріал студентові у зрозумілій формі, відразу ж закріплюючи на практиці, а не змушувати вчити напам'ять; а також направляти і коригувати студента в рамках головних двох аспектів:

1) Забезпечити максимально ефективне занурення в італійське розмовне середовище з метою накопичити і активувати лексичний запас; 

  • 2) Подавати лексико-граматичний матеріал не з абсолютного «нуля», а адаптувати його під час навчання, в залежності від здібностей слухача і знань італійської та інших мов, відповідно до цього прискорюючи або навпаки докладно розбираючи ту чи іншу тему.Таким чином, досягається максимально ефективний ритм навчання, заощаджується час, і студент «не буде тупцюватися» на місці, а завжди прогресуватиме на лінгвістичному рівні.

Крім вправ на набування практичних розмовних навичок альтернативний курс включає також 3 практичні семінари, присвячених знайомству з італійськими побутовими реаліями, традиціями і звичаями:

  1. практикум «Культурна та творча спадщина Італії»;
  2. практикум «Діловий етикет і спілкування, бізнес-лексика і особливості ділових відносин з італійцями».
  3. практикум «Кулінарні традиції Італії»

IMG E2724 small

Дані практикуми забезпечують повне занурення в італійський культурний світ, дають уявлення про повсякденне життя італійців і дозволяють застосовувати дані навички в італійському середовищі, і за бажання на Батьківщині.

 

Детальніше про альтернативний курс ось тут ...

 

У весняно-літній період також проводиться прискорений супер-інтенсив, тривалістю у 2 тижні, з частотою занять 6 разів на тиждень, по 2 уроки в день (по 1,5 години), з перервою на відпочинок.
Даний курс відноситься до сезонних курсів, які проводяться для тих, кому необхідно максимально швидко оволодіти базою розмовної мови, перед поїздкою до Італії, або ж поглибити вже наявні початкові знання італійської мови.
Рекомендується студентам, які вже володіють будь-якою іншою іноземною мовою.
Такі курси можуть також організовуватися по заявках міні-груп (від 2 осіб) в будь-який інший час навчального року.


Вартість освітніх послуг у групі супер-інтенсивного режиму:

  • супер-інтенсив А1 - 3.500 грн.  (20 уроків по 120 хв.)
  • альтернативний А1 - 4.100 грн.  (21 зустріч по 120 хв: 18 уроків і 3 практикуми)
  • рівень А1 за 2 тижні - 3.200 грн. (24 уроки по 90 хв.)

 

За бажання Слухач має право вносити оплату за навчання частинами або окремо за кожне заняття наперед. Вартість у такому випадку перераховується з перерахунку 200 гривень за урок. 


Після успішного закінчення курсу навчання і за умови регулярного його відвідування студент нашого центру отримує свідоцтво.


Дізнатися про розклад актуальних і найближчих нових курсів можна ось тут.


Програма супер-прискореного і альтернативного курсу А1 відповідає системі європейської освіти QCER (Common European Framework of Reference - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінки знань) і її лексичне і граматичне наповнення дозволяє після закінчення даного курсу продовжити навчання на наступному рівні ( А2) і в тому режимі інтенсивності, який вважатиме за краще сам студент. 

 

IMG 1539