viber | whatsapp | telegram | тел. (067) 90 10 630
Типи курсів та програми

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Інтенсивний курс

Інтенсивний та експрес-курси італійської мови забезпечують занурення в італомовне середовище вже з перших уроків: проходять із частотою 3 або 4 рази на тиждень по 2 години, і є оптимальною програмою для тих, хто має мало часу для самостійної домашньої практики, але потребує швидкого оволодіння розмовних навичок та збагачення лексичного запасу в максимально стислий термін. Цей курс розрахований також для тих, хто бажає підтримувати або відновити отримані мовні навички, після паузи в навчанні, або ж хотів би підготуватися до більш комфортного спілкування в Італії.

 

Інтенсивна програма вивчення італійської мови

 

Нашим центром розроблені спеціальні інтенсивний та експрес-курси з італійської мови для тих, хто хоче виграти час та отримати хороший результат.

Програма експрес-курсу розрахована на 24 уроки і зазвичай займає 1,5 місяці (6 тижнів), і для більш високої ефективності навчання проходить суворо в маленьких групах – від 3 до 5 осіб, частота занять – 4 рази на тиждень. Зазвичай експрес-курси проводяться нашим центром у весняно-літній період. Вартість експрес-курсу складає 4.800 грн.

Інтенсивний курс включає 32 уроки і займає 2,5 місяці, з частотою занять 3 рази на тиждень, у групах до 6 осіб. Вартість інтенсивного курсу – 6.000 грн.


IMG E2545 small

Сенс інтенсивної програми курсу полягає в тому, щоб донести студентові лексико-граматичний матеріал у максимально зрозумілій формі, відразу ж відпрацьовуючи його в усній практиці: враховуються також знання інших неолатинських мов, що допомагає адаптувати програму під рівень студентів.

При цьому:

1) забезпечується максимально ефективне занурення в італійське розмовне середовище з метою накопичення та активації лексичного запасу;
2) лексико-граматичний матеріал адаптується під час навчання, залежно від наявних здібностей та знань, прискорюючи чи навпаки докладно розбираючи ту чи іншу тему.Таким чином, досягається максимально ефективний ритм навчання, економиться час, і студент замість того, щоб «товктися» на місці структурує граматичні знання та прогресує на практичному розмовному рівні.

 

Крім набуття навичок спілкування інтенсивні курси забезпечують знайомство і з італійською культурою, менталітетом італійського суспільства та дають уявлення про повсякденне життя італійців.


Програма інтенсивного та прискореного курсів відповідає системі європейської освіти QCER (Quadro Comune Europeo di Riferimento – загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінки знань) та її лексичне та граматичне наповнення дозволяє після закінчення цього курсу успішно продовжити навчання на наступному рівні навіть у школах Італії.

 

Після закінчення навчання та за умови регулярного відвідування курсу студент нашого центру отримує свідоцтво про його проходження в школі Laboratorio Italiano.

Дізнатись про актуальний розклад можна за телефоном | viber | whatsapp | telegram (067) 90 10 630.