viber | whatsapp | telegram | тел. (067) 90 10 630
Типи курсів та програми

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Інтеграційні курси

Интеграц miniНе можете визначитися чи йти на наступний рівень, чи повторювати старе на попередньому рівні? Якщо Ви вагаєтеся у виборі, то пропонуємо Вам відвідати нестандартні інтеграційні курси з використанням комунікативної методики, які допоможуть повторити, заповнити та закріпити знання попередніх рівнів.

 

Інтеграційні курси італійської мови

 

Дані курси розраховані на тих, хто хоче рухатися далі, відпрацьовуючи і закріплюючи отримані в минулому знання, допомагають заощадити час і «не борсатися» при цьому на місці, оскільки принцип заснований на активізації накопиченого в пасивному свідомості матеріалу і застосуванні його в усному мовленны. Використання комунікативного методу допоможе «розв'язати язика» і подолати лінгвістичний бар'єр, який зазвичай присутній на початкових рівнях навчання.

 

Курс А1 або А2 складається з 10 занять (1 місяць навчання, 2 рази на тиждень), які побудовані на загальному схематичному повторенні (за необхідності) граматики рівня А1 або А2 і застосуванні її на практиці за допомогою вправ з аудіювання та усної роботи з текстами побутового характеру, спрямованими на «пожвавлення» і поповнення лексикону, необхідного у щоденному спілкуванні і для орієнтації в італійському середовищі.

 

Вартість курсу А1 або А2 (10 уроків по 120 хвилин) - 2.200 грн, всі дидактичні матеріали включені у вартість.

 

За бажання Слухач має право вносити оплату за навчання частинами або окремо за кожне заняття наперед. Вартість у такому випадку перераховується з перерахунку 200 гривень за урок.