viber | whatsapp | telegram | тел. (067) 90 10 630
Типи курсів та програми

 

Курсы итальянского онлайн

 

Курсы онлайн

 


Наша адреса:

 

м. Київ,

вул. Круглоуніверситетська, 22

 

 

Пн-Пт: с 10:00 до 21:00,
Сб: скорочений день,

Нд: вихідний день

Базовий курс

Базовий курс вивчення мови проходить з інтенсивністю 2 рази на тиждень по 2 години. Інтенсив - відповідно 3 рази на тиждень.


Чудовий для тих, хто намагається займатися регулярно, а також самостійно і незалежно від школи, підтримуючи і збагачуючи отримані в стаціонарному режимі знання (оскільки для повноцінного оволодіння мовою необхідно дотримуватися постійності й інтенсивності занять).

 

Базовий курс вивчення італійської мови


Групові курси італійської мови, в залежності від рівня навчання, передбачають певну кількість астрономічних годин, за які слухач засвоює програму:

  1. А1, А2, B1 і В2: по 32 заняття (64 астрономічних години), тривалість - 16 тижнів (3,5 місяці).
  2. C1, C2: по 64 заняття (128 астрономічних годин), тривалість - 32 тижні (7 місяців).

 

В інтенсивному режимі (3 рази на тиждень) студент вигідно економить свій час:

А1 або А2: 32 заняття (64 астрономічних годин), тривалість - 11 тижнів (2,5 місяці).


Курси наступних рівнів В1-С2 частіше за все проводяться в базовому режимі навчання (2 рази на тиждень), оскільки вимагають більше часу на «перетравлення» матеріалу, а також тому що дидактичною метою оволодіння мовою на цих рівнях є прищеплення «почуття мови», що можливо забезпечити лише в розміреному постійному режимі. За бажання студенти можуть за спільною згодою прискорювати режим групи, або брати додатково індивідуальні уроки, а також приймати участь в різних заходах школи, які забезпечують бажану інтенсивність занять.


Кожний курс навчання включає:

    • Планові заняття (по 32 заняття для А1, А2, В1 і для В2, і 64 для С1 і С2по 120 хвилин,)
    • до 2 бонусних інтеграційних заняття по 2 години (позапланові заняття, які проходять в окремо виділений і узгоджений з групою час, студенти виносять на обговорення всі пропущені або погано засвоєні теми)
    • відео-запис пропущених занять у групі (на прохання).

 

Вартість освітніх послуг у групі:

  • рівень А1, А2, В1 або В2 – 6.000 грн;
  • рівень С1/С2 (по 2 семестри) – 6.000 грн/семестр.

 

Оплата здійснюється за 2 платежі:
- передплата 20% за початковий період навчання, аби особисто протестувати форму навчання, і визначитись, чи підходить студентові програма й інтенсивність курсу;

- доплата 80% вноситься з 7 уроку.

 

Успішність кожного студента на курсі відслідковується викладачами школи, наприкінці передбачено невеликий тест, з метою надати можливість студенові оцінити власні досягнення і, можливо, винести певні теми на повторення.  За успішного закінчення курсу і в разі його регулярного відвідування студент отримує свідоцтво. 

 

Освіта забезпечується відповідно до рівневої системи знань QCER (Quadro Comune Europeo di Riferimento - Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінки знань) - це освітня програма знань, згідно з якою рівні студентів, які вивчають мову, розподіляються на три основні категорії A, B і C з підрівнями 1(початковий) і 2 (просунутий).